Kontakt oss

Telefon: 63 88 77 30
Epost: post@romerikehms.no

Post og besøksadresse til vårt
hovedkontor på Fetsund:

J.E.Ekornsvei 16
1900 Fetsund
Vis Google kart

Avd. kontor Bjørkelangen:

Besøksadresse:
Bjørkeveien 4
1940 Bjørkelangen
Vis Google kart

Du kan også sende oss en beskjed direkte i skjemaet under!

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Ansatte

Marit Sie Skogstad

Daglig leder, bedriftssykepleier

marit.skogstad@romerikehms.no

Bent Ulseth

Bedriftsfysioterapeut

bent.ulseth@romerikehms.no

Janne Jakobsen

Bedriftslege

janne.jakobsen@romerikehms.no

Kari Rønsen

Bedriftsergoterapeut

kari.ronsen@romerikehms.no

Barbra Moen Glende

Bedriftssykepleier

barbra.glende@romerikehms.no

Anne Christine Hoberg

Bedriftssykepleier

anne.hoberg@romerikehms.no

Unni Bakke

Sykepleier (Konsulent)

Laila Husby Andresen

Yrkeshygieniker

laila.andresen@romerikehms.no

Design og hosting: Senson AS